Allah'ın Selamı, Rahmeti ve Bereketi Hidayete Tabi Olan Kullarının Üzerine Olsun...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Allah'ın Selamı, Rahmeti ve Bereketi Hidayete Tabi Olan Kullarının Üzerine Olsun...

İSLAMİ BİLGİ PAYLAŞIM SİTESİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Rahmet Forum Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
star
starPaz 28 Ekim 2012, 12:04
star
starÇarş. 14 Eyl. 2011, 21:58
star
starSalı 13 Eyl. 2011, 18:41
star
starSalı 06 Eyl. 2011, 19:48
star
starSalı 06 Eyl. 2011, 19:15
star
starSalı 06 Eyl. 2011, 19:02
star
starPtsi 05 Eyl. 2011, 22:51
star
starPaz 04 Eyl. 2011, 13:51
star
starCuma 02 Eyl. 2011, 16:06
star
starCuma 02 Eyl. 2011, 15:45
Similar topics
  • » Alak Suresi 9.Ayet
  • » Mukalidler ve Mutaassıblar Aleyhinde Yorumlanabilecek İki Ayet

• Kayıp Ayet

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
    Yazar Mesaj
    e-mir
    Admin
    Admin
    e-mir
    http://www.rahmet.yetkin-forum.com
    MesajKonu: Kayıp Ayet Kayıp Ayet Icon_minitimePerş. 05 Şub. 2009, 17:17

Yıllardır o Ayeti arıyorum...
    Kaba meali şöyle olmalı :
    Bana karşı sorumluluklarının bilincinde olanlara bir rehber olarak indirdiğim, üzerinde hiçbir şüpheye yer olmayan bu ilahi kelamı alın, sıkı sıkıya, hava ve toz girmeyecek şekilde sarıp sarmalayın, şık hatta mümkünse üzeri işlemeli bir torbaya sokun ve onu, evinizin en yüksek en erişilmesi zor noktasına çakacağınız bir çiviye asın. Sonra, ey ihlaslı kullarım, onu orada bırakın bir daha da sakın dokunmayın. Sabah akşam altına geçip durun, yeter. Rahmet ve Bereketim üzerinize yağar, ilminiz artar, böylece Bana ve Muradımı almaya her geçen gün biraz daha fazla yaklaşırsınız, iyi, halis ve salih kullarım olursunuz.

Kaç defa devrettim, hatmeddimsede o mübarek Kur-an-ı, o ayeti bulabilme cehdi içinde, gece - gündüz demeyip, sık dokuyup - ince eleyip, bir türlü rastlayamadım ona !

Sordum - soruşturdum, danıştım - araştırdım, kitap - defter karıştırdımsa da nafile, o ayeti bulamadım, bulamadım, bulamadım !

Lütfen yardımcı olunuz bu ayet Kur'an'ın neresinde?
    Alıntıdır.

Kayıp Ayet

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
    1 sayfadaki 1 sayfası